Logo Gminy Wartkowice

I Forum Samorządowe dla rozwoju opieki wczesnoszkolenj

W dniu 5 listopada 2025 r. w Łodzi odbyło się I Inauguracyjne Forum Samorządowe Przedstawicieli JST dla rozwoju opieki wczesnodziecięcej w województwie łódzkim realizowane w ramach projektu Akademia Wsparcia Małego Dziecka na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Gminę Wartkowice reprezentował Wójt Pan Piotr Kuropatwa.

Podczas Forum przedstawiciele samorządów podpisali list intencyjny w sprawie współpracy Jednostek Samorządu Terytorialnego na rzecz rozwoju systemu opieki nad dziećmi do lat 3.

Galeria zdjęć

zdjecie-112 zdjecie-107 zdjecie-115 zdjecie-150 zdjecie-178 zdjecie-299
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności