Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Urzędnicy, numery wewnętrzne

STANOWISKO

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr wewnętrzny

WÓJT

Piotr Kuropatwa

wojt@wartkowice.pl

36

SEKRETARZ

Katarzyna Tarczyńska

sekretarz@wartkowice.pl

37

SKARBNIK

Justyna Matusiak

skarbnik@wartkowice.pl

42

ROZWÓJ GOSPODARCZY

Wiesława Lewicka

wieslawa.lewicka@wartkowice.pl

31

OBSŁUGA RADY GMINY

Emilia Antczak

emilia.antczak@wartkowice.pl

33

ROLNICTWO

Sylwia Sikora

sylwia.sikora@wartkowice.pl

35

GOSPODARKA KOMUNALNA

Artur Kowalczyk

artur.kowalczyk@wartkowice.pl

38

GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCI

I  ŁADU PRZESTRZENNEGO

Aneta Owczarzak

aneta.owczarzak@wartkowice.pl

41

WYMIAR ZOBOWIĄZAŃ PIENIĘŻNYCH

Ilona Kaźmierczak

ilona.kazmierczak@wartkowice.pl

43

INWESTYCJE

Piotr Sikora

piotr.sikora@wartkowice.pl

44

KASA / SPRAWY ORGANIZACYJNO-SPOŁECZNE

Klaudia Szczepaniak

klaudia.szczepaniak@wartkowice.pl

45

URZĄD STANU CYWILNEGO /SPRAWY OBRONNE I KADRY URZĘDU

Wioletta Olczyk

wioletta.olczyk@wartkowice.pl

46

EWIDENCJA LUDNOŚCI  I DOWODY OSOBISTE

Beata Burska

beata.burska@wartkowice.pl

47

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Anita Kacprzak

anita.kacprzak@wartkowice.pl

48

GOSPODARKA ODPADAMI

Magdalena Gertner

magdalena.gertner@wartkowice.pl

49

ROZLICZENIE OPŁAT Z ZAKRESU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Magdalena Przesławska

magdalena.przeslawska@wartkowice.pl

51

INFORMATYK

Paweł Knop

pawel.knop@wartkowice.pl

52

KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA

Justyna Kamińska

justyna.kaminska@wartkowice.pl

53

KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA

Agnieszka Mejsner

agnieszka.mejsner@wartkowice.pl

54

KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA

Monika Świątczak

monika.swiatczak@wartkowice.pl

55

OCHRONA ŚRODOWISKA

Krzysztof Kubiak

krzysztof.kubiak@wartkowice.pl

56

KULTURA

Sylwia Bień

sylwia.bien@wartkowice.pl

57

INWESTYCJE

Artur Kubis

artur.kubis@wartkowice.pl

58

RADCA PRAWNY

Elżbieta Łucka

elzbieta.lucka@wartkowice.pl

-

OBSŁUGA INTERESANTA

59

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.