Logo Gminy Wartkowice
Powróć do: WFOŚiGW

Program Edukacji Ekologicznej pn. „Czystym powietrzem oddychajmy” realizowany w Zespole Szkół w Wartkowicach

Gmina Wartkowice informuje, iż  wspólnie z Szkołą Podstawową w Wartkowicach, ul. Legionów Polskich 5, 99-220 Wartkowice realizuje Program Edukacji Ekologicznej pn. „Czystym powietrzem oddychajmy” realizowany w Zespole Szkół w Wartkowicachdofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach umowy nr 522/EE/D/2017 z dnia 05 grudnia 2017r.  

Realizowany projekt obejmuje: wycieczki, zakup pomocy dydaktycznych, zajęcia edukacyjne, zajęcia warsztatowe, konkursy.

W realizacji Zadania zostanie uzyskany efekt w postaci podniesienia poziomu wiedzy z zakresu ochrony środowiska i świadomości ekologicznej jak i wykształcenie postaw proekologicznych oraz indywidualnej odpowiedzialności za środowisko wśród uczniów Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach. 

Koszt całkowity Zadania – 29.350,00 zł

Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi – 24.900,00 zł